בדיקות עומסים וביצועים הינן אמצעי לאופטימיזציה של תוצאות עסקיות ממערכות ה IT בארגון. מערכות IT מודרניות נעשות בהדרגה מורכבות וקריטיות יותר לארגון ומטרותיו, על מנת לספק למשתמשים מערכת בעלת זמינות ואמינות אשר תוכל לספק שירות ברמה מוסכמת, חשוב לבצע בדיקות מסוג זה לאורך מחזור החיים של המערכת.

בדיקות ביצועים הינן בדיקות אשר מתמקדות בביצועיה ובמהימנותה של אפליקציות שרת-לקוח כולה בזמן עומס. בעוד שבשלבי הפיתוח השונים עוברת המערכת בדיקות מהימנות על ידי משתמש בודד או מספר משתמשים מצומצם, בדיקות העומסים והביצועים בוחנות ומודדות את תפקודה של המערכת תחת עומס של מאות או אלפי משתמשים.

כחלק ממתודולוגית טסנת לבדיקות עומסים מתבצעת "הוכחת היתכנות" של כלי העומסים הנבחר על גבי המערכת הנבדקת. כלים אוטומטיים לבדיקות עומסים הינם כלים מורכבים אשר צריכים לתת פתרון אמין למגוון של טכנולוגיות ופלטפורמות הנמצאות בהתפתחות מתמדת. למרות רמת התאימות הגבוהה של כלים אלו, ייתכנו מקרים בהם כלי העומסים אינו מסוגל לתת פתרון מלא ולעמוד בציפיות הפרויקט.

על מנת להימנע ממקרים אלו, בודדים כשיהיו, מתבצעת בדיקה בסיסית של הכלי אל מול המערכת הנבדקת.

מתודולוגית בדיקת העומסים שפותחה בטסנת במהלך השנים מבטיחה הצלחה במימוש בדיקות העומסים ומיושמת אצל מגוון רחב של לקוחות.

מומחי טסנת בתחום בדיקות עומסים וביצועים בעלי ניסיון רב ומומחיות רבה בשימוש בכלים דוגמת Load Runner, Jmeter וכלים נוספים.

טסנת מציעה שרות מלא לבדיקות עומסים וביצועים משלב האבחון והניתוח ועד לפתרון של בעיות ותקלות בתכנון המערכת המאפשרים חסכון גדול בעלויות.

המודל העסקי למתן שירותי בדיקות עומסים הינו גמיש ומותאם לצרכי הלקוח.

צור קשר לקבלת הצעת מחיר