בדיקות עומסים וביצועים

טסנת מציעה ללקוחותיה שרות מלא של בדיקות עומסים וביצועים החל משלב האבחון והניתוח ועד לפתרון של בעיות ותקלות בתכנון המערכת אשר מאפשרים חסכון גדול בעלויות התפעוליות של הארגון.

מתודולוגית בדיקת העומסים אשר פותחה בטסנת במהלך השנים לצד שימוש בכלים מובילים כדוגמת Load Runner, Jmeter וכלים נוספים מבטיחים הצלחה במימוש בדיקות העומסים. החברה ביצעה לאורך השנים מאות פרויקטים בתחום העומסים אצל מגוון רחב של לקוחות. מומחי טסנת בתחום בדיקות עומסים וביצועים  נחשבים  למומחים בתחום בישראל. 

הערך המוסף ללקוח

בדיקות עומסים וביצועים הינן אמצעי לאופטימיזציה של תוצאות עסקיות ממערכות ה IT בארגון. מערכות IT מודרניות נעשות בהדרגה מורכבות וקריטיות יותר לארגון ומטרותיו, על מנת לספק למשתמשים מערכת בעלת זמינות ואמינות אשר תוכל לספק שירות ברמה מוסכמת, חשוב לבצע בדיקות מסוג זה לאורך מחזור החיים של המערכת.

בדיקות ביצועים הינן בדיקות אשר מתמקדות בביצועיה ובמהימנותה של אפליקציות שרת-לקוח כולה בזמן עומס. בעוד שבשלבי הפיתוח השונים עוברת המערכת בדיקות מהימנות על ידי משתמש בודד או מספר משתמשים מצומצם, בדיקות העומסים והביצועים בוחנות ומודדות את תפקודה של המערכת תחת עומס של מאות או אלפי משתמשים.

המטרה : חסכון בעלויות הפיתוח ושמירה על איכות התוצר

עקרונות שיטת הבדיקות

טסנת עושה שימוש במתודולוגיית בדיקות ייחודית לביצוע פרויקטי עומסים וביצועים. מתודולוגיה זו שוכללה לאורך שנים על סמך הניסיון בפרויקטים ומורכבת מהשלבים הבאים :

תכנון הבדיקות – כולל כתיבת מסמך תכנון בדיקות (LTP).

ניסוי בדיקות –  התאמת כלי עומסים והערכת תכולה לפרויקט.

פיתוח תרחישי הבדיקות.

ביצוע הבדיקות.

דיווח ומעקב תקלות.

תפריט נגישות