מוצרים

טסנת מציעה ללקוחותיה מוצרים טכנולוגים מובילים בתחום הבדיקות והאוטומציה. החברה מהווה שותף עסקי ( Value Added Reseller- VAD ) של יצרני פתרונות טכנולוגיים משולבים עם כ"א מוביל בתחומו:

 CloudBeat  

ניהול איכות מודרני ורציף בלחיצת כפתור

CloudBeat היא מערכת חדשנית שמאפשרת לנהל תהליכי בקרת איכות אוטומטיים חוצה ארגון לאורך כל חיי מערכות תוכנה, משלבי הפיתוח ועד לשלבי הייצור.

הפלטפורמה מאפשרת SYNCHRONIZATION & ORCHESTRATION למכלול הבדיקות בארגון לצד אנליטיקה ו-DASHBOARD ניהולי / מרכזי. יכולות ייחודיות אלו של הכלי מאפשרים לארגון שליטה טובה יותר בתחומי הבדיקות, קיצור טווחי הפיתוח, העלאת רמת האיכות ובעיקר חסכון מהותי בעלויות.

להלן פירוט המרכיבים העיקריים של המוצר:

CloudBeat Test – מודול בקרת איכות לצוותי QA ו-DevOps.

CloudBeat Lab Management – ניהול הרצות תסריטי אוטומציה מרובים ובמקביל תוך שימוש במכשירים ניידים (פיזיים או וירטואליים) Android & IOS בגרסאות שונות.

CloudBeat QA Orchestration management אינטגרציה מובנית עם כלי CI/CD הנפוצים, ריכוז וניהול מאגר / עצי תסריטי האוטומציה של הארגון.

CloudBeat Analysis and Reporting – פלטפורמת הדוחות והדיווח שיכולה להנגיש את תובנות בדיקות האיכות שנאספו לרמות השונות בארגון בהיבטי מצב קיים, ניתוח והשוואה חכמה מול הרצות קודמות ועוד.

אינטגרציה מובנית עם מרבית כלי/פלטפורמות האוטומציה השונות.

למידע נוסף: www.cloudbeat.io

 Experitest

 Seetest Continuous Testing – פלטפורמה לפיתוח אוטומציה התומכת ביישומי WEB עם התמחות מיוחדת ב – Mobile ואשר מופעלת בענן ו/או במודל On Premise.

המערכת מאפשרת יכולת גישה מאובטחת למספר רב של מכשירים סלולריים ודפדפנים במגוון מערכות הפעלה .

המערכת תומכת במוצרי צד שלישי הכוללים סביבות פיתוח, כלי קוד פתוח, כלי דיווח בדיקות, כלי פיתוח ועוד.

למידע נוסף: www.experitest.com

סימולטור חיסכון ארוך טווח

מוצר ייחודי המבצע סימולציה לחישובי חסכון ארוך טווח ומיועד לחברות הביטוח/קרנות הפנסיה השונות. סימולטור זה מותאם  לתקנון/י הקרן.  הסימולטור פותח ומתוחזק על ידי מומחי טסנת  אשר מעדכנים את הסימולטור באופן שוטף בהתאם לשינויים הנגזרים מהממונה על הביטוח.

מנגנון הבקרה לנתונים הפיננסיים כולל בין היתר:

אימות הכנסה קובעת.

אימות יתרה צבורה.

אימות דמי ניהול.

אימות עלויות ריסק.

אימות קרנות השקעה ועוד.

היתרונות והערך המוסף של טסנת

אימות מצב קיים – איתור פערים בין הנדרש לקיים.

דיוק שמשמעותו חסכון כספי ותפעולי לצד מניעת תביעות אזרחים.

עמידה ברגולציה – מערכת מומחה שמתעדנת רגולטורית.

מערכת מומחה ללא צורך במומחים.

תפריט נגישות