מודלים עסקיים

טסנת משרתת את לקוחותיה ומציעה מגוון פתרונות גמישים אשר מותאמים לצרכי הלקוחות.

החברה מציעה התקשרויות במגוון מודלים:

שירות מנוהל

טסנת מציעה ללקוחותיה שירות ייחודי בכל עולמות התוכן של בדיקות איכות לרבות: בדיקות תוכנה, בדיקות חומרה, עומסים ואוטומציה. במסגרת זו החברה לוקחת על עצמה את כלל האחריות על מימוש המשימות הנדרשות לארגון ומתוגמלת לפי תפוקות. עוד יודגש כי במסגרת המודל מוגדר SLA ברור המחייב את החברה. למודל זה יתרונות מהותיים שעיקרם: מלוא האחריות בצד ספק, הקטנת עלויות ותקורות ניהוליות, מעבר למודל תפעולי המותאם לנפח העסקים המשתנים של הלקוח, שירות מבוסס מתודולוגיות מובילות ( TTM, ITIL) ואיכות של חברה עם מוניטין.

פרויקטים

במסגרת זו החברה מציעה ללקוחות פרויקטים בתחומים מגוונים של בדיקות בעולמות תוכן וטכנולוגיים מגוונים. הפרויקטים מתוחמים במסגרות של תכולה וזמן ומסופקים באיכויות הגבוהות ובמחיר קבוע שנקבע מראש ולשביעות רצון הלקוחות. במסגרת זו מומחי החברה פועלים בהתאם למתודולוגיות מובילות המבוססות על BEST PRACTISE של שנים לצד כלים ניהוליים.

מיקור חוץ

חברת טסנת מספקת שירותי בדיקות למגוון רחב של לקוחות במודל של מיקור חוץ מלא או חלקי בהתאם לצרכי הלקוח. במסגרת זו החברה מציעה מגוון רחב של בעלי מקצוע שונים בתחומי בדיקות התוכנה, החומרה והאוטומציה בהתאם למסגרות שנקבעות עם הלקוחות.

לחברה צוות של מאות עובדים ומאגר מועמדים עשיר ומגוון. הצוות הניהול בשיתוף עם מערך הגיוס של החברה ערוכים לספק כל צורך שעולה אצל מי מהלקוחות.

השירות ניתן במספר מודלים אפשריים  באתר הלקוח, באתר חיצוני הסמוך למשרדי הלקוח (Near Shore)   או באתר חברת טסנת.

מוצרים טכנולוגיים

טסנת מציעה ללקוחותיה מוצרים טכנולוגים מובילים בתחום הבדיקות והאוטומציה. החברה מהווה שותף עסקי ( Value Added Reseller- VAD ) של יצרני פתרונות טכנולוגיים המובילים בתחומם:

 CloudBeat

פלטפורמה מתקדמת המאפשרת SYNCHRONIZATION & ORCHESTRATION למכלול הבדיקות בארגון לצד אנליטיקה ו-DASHBOARD ניהולי / מרכזי.

Experitest

 Seetest Continuous Testing – פלטפורמה לפיתוח אוטומציה התומכת ביישומי WEB עם התמחות מיוחדת ב – Mobile ואשר מופעלת בענן ו/או במודל On Premise.

סימולטור חיסכון ארוך טווח

מוצר ייחודי המבצע סימולציה לחישובי חסכון ארוך טווח ומיועד לחברות הביטוח/קרנות הפנסיה השונות. סימולטור זה מותאם  לתקנון/י הקרן.  הסימולטור פותח ומתוחזק על ידי מומחי טסנת  אשר מעדכנים את הסימולטור באופן שוטף בהתאם לשינוים הנגזרים מהממונה על הביטוח.

תפריט נגישות